Usługi wulkanizacji

Wymiana opon

Specjalnością naszego warsztatu jest wymiana opon letnich oraz zimowych w samochodach osobowych, dostawczych, a także motocyklach. Zajmujemy się oponami przebitymi, uszkodzonymi, a także z niskim ciśnieniem.

Naprawa opon

Świadczymy usługi wulkanizacyjne w zakresie obsługi samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. W naszym serwisie możliwa jest m.in. naprawa opon, prostowanie felg, pompowanie kół azotem czy programowanie i wymiana czujników ciśnienia.

Wyważanie kół

Do wykonania tej usługi wykorzystujemy jedno z najlepszych urządzeń renomowanej firmy pozwalających na niezwykle precyzyjne wyważanie kół z testem drogowym. Wyważarka dba o stan techniczny kół, zawieszenia, a także o bezpieczeństwo jazdy.

Prostowanie felg

Krajowe drogi często wpływają na odkształcenia w felgach stalowych i są przyczyną pękania felg aluminiowych. Proponujemy możliwość ich prostowania o ile nie wpływa to ujemnie na bezpieczeństwo samego kierowcy i jego pasażerów.

Przechowywanie opon

Proponujemy naszym klientom nie tylko wymianę opon, ale również ich przechowywanie w magazynie. Nasi klienci zyskują pewność, że ich opony zostaną właściwie zakonserwowane i przygotowane do następnego sezonu.

Sprzedaż opon

Nasze usługi obejmują również sprzedaż opon nowych i używanych. Służymy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego ogumienia pod konkretny model samochodu.

Pompowanie azotem

Wypełnienie opony azotem wpływa na jej zużycie, utrzymuje się wiele dłużej niż zwykłe powietrze. A ciśnienie mniejsze już o niecałe 0,2 bara od zalecanego skraca żywotność opony.

Obsługa czujników

Przepisy europejskie nałożyły obowiązek montowania czujników ciśnienia w nowych samochodach. Zwiększa to bezpieczeństwo ruchu drogowego i poprawia zużycie paliwa.

Komputerowe wyważanie

Właściwie dobrane felgi i opony oraz ich wyważenie zależą od ich właściwości trakcyjnych. Przekłada się to nie tylko na bezpieczeństwo podróży, ale i na komfort jazdy i zużycie opon.